To projekt nowoczesnego mieszkania do wynajęcia we Wrocławiu. Mieszkanie było nieduże a właścicielce zależało aby dodać mu maksymalnie przestrzeni. Dodatkowo sypialnia nie była wydzielona.
Największa część mieszkania została przeznaczona na salon dzienny z aneksem kuchennym i stołem barowym do zjedzenia posiłków. Mniejszy pokój został przedzielony szafą na sypialnię i przedpokój. Od wejścia do wnętrza uwagę przykuwa wysoki stół w części dziennej o charakterystycznym zaprojektowanym do tego miejsca kształcie. Stół jak i pozostałe meble w całości zostały wykonane przez stolarza na zamówienie. Wnętrze jest jasne, ciepłe ze strukturami jasnego drewna i akcentem grantu lub błękitu aby nadać mu świeżości i lekkości.
We wnętrzu zostały wykorzystane grafiki na zamówienie które wykonałam specjalnie do tego mieszkania. Podkreślają styl i charakter wnetrza.
Wszystkie elementy wyposażenia mieszczą się w zakładanym budżecie. To często meble popularnych marek , jak również wykończenie bazowało na ogólnie dostępnych materiałach, takich jak tynk strukturalny Ecorson, płytki Raw Decor, farby Flugger, tapety ze sklepu online.
Jednak największe znaczenie ma dobra i spójna aranżacja wnętrza. Kompleksowy projekt wnętrza z wizualizacją, dobry projekt wykonawczy i opracowane zestawienie materiałowe sprawiło, że całość pięknie się prezentuje.
projektowanie wnętrz www.inarte.pl
CZĘŚĆ DZIENNA


















SYPIALNIA, ŁAZIENKA







